Kód: 302 | Značka: Cheva

CHEVA Koš plný kostek + CHEVA BIMBO

Neohodnoceno
1 198 Kč 990,08 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné (> 5 ks)

Zvýhodněný set

Cheva Koš plný kostek -  akční cena 499,-

Cheva BIMBO - akční cena 349,-

 

V koši plném kostek objevíte základní kostky a desky vhodné k dalším produktům s označením Cheva

Cheva kostky BIMBO jsou barevné plastové kostky různých velikostí vhodné pro děti od 18 měsíců. Balení obsahuje 70 ks kostek v praktické tašce s uchem.

Kategorie: Stavebnice Cheva
Záruka: 2 roky

Stavebnice Cheva rozvíjí tvořivost, logické myšlení i vytrvalost dítěte.

Koš plný kostek - objevíte zde základní kostky a desky vhodné k dalším produktům s označením Cheva. V balení naleznete 360 až 400 kostek a od každého druhu tu objevíte něco. Žádný koš není stejný a každý obsahuje něco trochu jiného. Kostky jsou vyrobené z kvalitního plastu. Koš plný kostek představuje perfektní hračku pro každé dítě od 6 let, neboť rozvíjí logické myšlení i tvořivost a podporuje trpělivost a vytrvalost. Každý koš je originál. Koš se stavebnicí obsahuje 2kilogramový plastový pytel se základními kostkami a deskami. Každý koš se trochu liší a od každého druhu v něm objevíte něco. Počet kostiček není přesně daný, v balení najdete od 360 do 400 kousků. Produkt nese označení Cheva, což znamená, že je kompatibilní se všemi dalšími stavebnicemi s touto ochrannou známkou. Vhodné pro děti od 6 let.

CHEVA BIMBO - variabilní stavebnice složená ze 3 druhů kostek, vyrobená ze zdravotně nezávadného materiálu. Podporuje motoriku a fantazii. Balení 70 ks kostek v praktické a uzavíratelné tašce s uchem. Vhodné pro děti od 18 měsíců. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: